אבטחה בחשיבות עליונה
הפרטיות והאבטחה שלכם הם הנושא החשוב ביותר בפיננדה
שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וסטנדרטים מחמירים
לא ניתן לבצע פעולות בחשבונות שלכם - READ ONLY
בונים עתיד מאוזן
מעוניינים לחסוך בהוצאות משק הבית או העסק? פיננדה מביאה לכם פתרון חכם שמאפשר ניהול פיננסי ותכנון תקציב באופן אוטומטי. תוכנת המחשב של פיננדה תבחן את ההתנהלות הכספית שלכם היום ובעבר ותתכנן עבורכם תקציב המבוסס עליה. יתרה מזאת, תוכלו לתכנן מספר תקציבים שונים, ולבחון את התוצאות שלהם לאורך זמן. בהמשך, תוכלו לבצע שינויים והתאמות בכל תקציב, בהתאם להתפתחויות השונות.
עומדים ביעדים ומתחילים לחסוך
מרגע שהצבתם את היעדים, נותר רק לוודא שהביצוע תואם לתכנון, כדי להתחיל ליהנות מחיסכון. פיננדה מאפשרת לעקוב אחר התנועות בחשבונות השונים, בכל רגע, בעזרת שורה של שעונים ומחוונים גרפיים בעלי תצוגה ברורה ונוחה. תכנון תקציב ומעקב אחר ביצועו הוא המפתח לאיזון וחיסכון במשק הבית ולאיזון ורווח בעסק.
מתכננים פעולות ומתחילים להרוויח
במקביל למעקב יעדים תוכנת המחשב של פיננדה מאפשרת לתכנן את התנועות הבאות שלכם, כדי לשלוט בתזרים המזומנים: הוראות קבע, תשלום חשבונות, תשלום לספקים של העסק ועוד. הפעולות המתוכננות מופיעות בתזרים עד למועד התשלום בפועל, ואז ניתן לבצע בקלות התאמת תנועות (לוודא שהפעולות יצאו לפועל כפי שתכננתם).
יותר מניהול תקציב
בנוסף לפתרונות ניהול התקציב החכמים, מציעה פיננדה כלים מתקדמים המעניקים מענה לנושאים רחבים יותר. אחד הכלים המובילים הוא שירות ההתראות, המאפשר לכם לקבל התראה ישירות לדואר האלקטרוני, כאשר מתרחש אירוע מסוים שהגדרתם, כמו חריגה בחשבון. אפשרות מתקדמת נוספת היא יצירת מספר פרופילים, כדי ליצור הפרדה בין ישויות שונות – תקציב אישי ותקציב שאתם מנהלים עבור הוריכם, בית ועסק וכו'.


כמה עולה לחסוך כסף?
פיננדה מוצעת במהדורה חינמית ובמהדורות מתקדמות יותר, בהן ניתן להתנסות ללא תשלום. הצטרפו כעת לאלפי המשתמשים שכבר הורידו את פיננדה והתחילו לנהל בקלות את כספם ולשלוט בהוצאות.