קהילת פיננדה

אנו בפיננדה רואים בכל אחד מהמשתמשים שלנו חלק מקהילת פיננדה - קהילה שמטרתה לחבר בין כולנו ולהביא לשיתוף ידע וניסיון על מנת לסייע לכולם בניהול הפיננסי היומיומי על שלל מטלותיו ולסלול את הדרך לחיסכון ורווחה כלכלית.

כולם מרוויחים

קהילת פיננדה הינה קהילה פורייה ודינאמית ועל ידי שיתוף הידע והניסיון של חברי הקהילה כולם מרוויחים. מי מאיתנו לא מכיר את ההרגשה שמסתכלים על דפי הפירוט ולא מבינים במה מדובר. בעזרת קהילת פיננדה, תוך שימוש בחכמת ההמונים ושילוב אלגוריתמים מתקדמים, הצלחנו להפוך את המטלה החשובה של סיווג תנועות למשימה שנעשית באופן אוטומטי. עשרות אלפי סיווגים כבר נתרמו לקהילה על ידי המשתמשים כאשר כל סיווג עובר בדיקה לפני אישורו. זה מאפשר לפיננדה לסווג לכם את הפעילות ונותן לכל אחד את האפשרות לבדוק מהם הסיווגים הפופולריים עבור פעולות דומות, כאשר הכל נעשה באופן אנונימי ומאובטח. כולם חוסכים הרבה מאוד זמן וכאב ראש.

הבלוג שלנו

בואו להרחיב את הידע בנושאי תכנון וניהול פיננסי, חיסכון, צרכנות טכנולוגיה ועוד. אנו מפרסמים בבלוג באופן שוטף מאמרים שיעזרו לכולם בניהול הפיננסי ובדרכים לחסוך כסף. המאמרים נכתבים על ידי המומחים של פיננדה, אנשי מקצוע ומשתמשים שרוצים לשתף את הקהילה בניסיונם האישי.

נרתמים למען הסטודנטים

מתוך הכרות עם המציאות הכלכלית המאתגרת עמה צריך להתמודד הסטודנט ולאור החשיבות שבהקניית מודעות לניהול פיננסי בשלבים מוקדמים בחיינו אנו שמחים להירתם למען הסטודנטים לתואר ראשון ולהעניק להם כלים לניהול פיננסי שילוו אותם כבר מעכשיו.


הצטרפו אלינו לפייסבוק, לטוויטר ולערוץ שלנו ביו-טיוב, ותקבלו עדכונים שוטפים, טיפים ומבצעים מיוחדים לחברי הקהילה:

פיננדה בפייסבוק
עשו לנו לייק לקבלת טיפים, עדכונים ומבצעים ולהשתתפות בחידונים נושאי פרסים.
פיננדה בטוויטר
עקבו אחרינו בטוויטר וקבלו טיפים ועדכונים שוטפים.
פיננדה ביו-טיוב
הירשמו לערוץ של פיננדה ביו-טיוב וקבלו עדכונים על כל סרטון חדש שיוצא.