פיננדה למען הסטודנטים

אנו בפיננדה מכירים את המציאות הכלכלית המאתגרת עמה צריך להתמודד הסטודנט ולאור החשיבות שבהקניית מודעות לניהול פיננסי בשלבים מוקדמים בחיינו אנו שמחים להירתם למען הסטודנטים לתואר ראשון ולהעניק לכם כלים לניהול פיננסי שילוו אתכם כבר מעכשיו. אנו תקווה שבעזרת פיננדה תוכלו אתם הסטודנטים לעבור את תקופה זו בחייכם ביתר קלות ותסגלו הרגלים והתנהלות של ניהול פיננסי חכם שילוו אתכם בהמשך הדרך ויאפשרו לכם להגשים את חלומותיכם.

במסגרת זו נשמח להעניק לסטודנטים לתואר ראשון רישיון חינם למהדורה המתקדמת FinanDa Home Deluxe שתאפשר לכם לכלכל את צעדיכם באופן חכם ופשוט. מימוש ההטבה הינו בכפוף לתקנון הטבת סטודנטים וזכאים לה מי שעומדים בכל התנאים הבאים:

  1. סטודנטים לתואר ראשון באחד מהמוסדות להשכלה גבוהה שבאישור המל"ג
  2. בעלי אישור לימודים תקף מהמוסד האקדמי (אישור סטודנט)
  3. הצטרפו כאוהדים לדף של החברה ברשת החברתית "פייסבוק"

רוצים לקבל את ההטבה? מלאו את טופס הבקשה הבא (יש למלא את כל השדות). שימו לב שתוכלו להתחיל להשתמש בפיננדה כבר עכשיו - כולם יכולים להתנסות במהדורה המתקדמת FinanDa Home Deluxe חינם למשך 30 ימים. אז למה לחכות? הורידו עכשיו ותתחילו לחסוך.

לתשומת לבכם:הפצת מהדורת הדלוקס הסתיימה ב 20 לאפריל 2016. כל הפרטים לגבי סיום ההפצה מופיעים בקישור זה. הטבה זו בתוקף רק לסטודנטים שנרשמו לתוכנת פיננדה עד למועד סיום ההפצה בתאריך 20 באפריל 2016.

שם פרטי:
שם משפחה:
דוא"ל (*):

(*) יש להשתמש במייל הפרטי ולא בכתובת שקבלת מהמוסד האקדמי

שם מוסד אקדמי:
מסלול לימודים:
 
אישור סטודנט: יש לצרף אישור סטודנט תקף
גודל קובץ מירבי הינו 1MBפיננדה למען הסטודנטים

מענה לפנייתכם יישלח לכתובת הדואר האלקטרוני הבאה - אנא ודאו שהכתובת שהקלדתם נכונה:

NULL