אבטחה בחשיבות עליונה
הפרטיות והאבטחה שלכם הם הנושא החשוב ביותר בפיננדה
שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וסטנדרטים מחמירים
לא ניתן לבצע פעולות בחשבונות שלכם - READ ONLY
ניהול כספים פשוט למשקי בית ולעסקים קטנים
חוששים להיכנס למינוס? מתעלמים מהמינוס הקיים? עכשיו אתם יכולים להשתמש בפיננדה ולקחת את ניהול הכספים בידיים. פיננדה מביאה לכם פתרון חכם ופשוט לתפעול, שמאפשר לכם ניהול פיננסי פשוט ושליטה מלאה בהוצאות. והכי חשוב – הכל מתבצע באופן אוטומטי ומאובטח.
נשארים בשליטה בלחיצת כפתור
פיננדה מרכזת את כל המידע שנצבר בחשבונות הבנק והאשראי שלכם במקום אחד ואוגרת אותו עבורכם, כדי שיהיה זמין גם בהמשך. זה מאפשר לכם להישאר מעודכנים ולדעת מה עושה הכסף שלכם בכל רגע: כמה הוצאתם, מהם התשלומים הצפויים, אילו עמלות נגבו מכם, האם אתם צפויים להיכנס למינוס ומהי היתרה העתידית שצפויה לכם. בנוסף, עומד לרשותכם מנגנון סיווג מתקדם, שמאפשר לכם לדעת כיצד מתחלקות ההוצאות שלכם – כמה הוצאתם על דלק, על טלפון סלולרי, על בגדים וכו'.
חוסכים בזמן ומקצצים בהוצאות
פיננדה חוסכת מכם את הצורך להיכנס לכל אתר בנפרד ומורידה לכם את הנתונים באופן אוטומטי. לצד חיסכון ניכר בזמן, מציבים אתכם הנתונים השונים בעמדת מיקוח טובה יותר מול הגופים השונים מולם אתם מתנהלים – הורדת מחירים, קיזוז בעמלות, שיפור תנאי תשלום ועוד.
ידע הוא כח
הדו"חות וכלי הניתוח המתקדמים שפיננדה מעמידה לרשותכם, מעניקים לכם הרבה יותר ממידע – הם מאפשרים להבין בדיוק מה עושה הכסף שלכם ואיך ניתן להתחיל לחסוך ולהרוויח. לצד ריכוז המידע, מציעה פיננדה כלים מתקדמים למשקי בית ועסקים שמעוניינים להתקדם לדרגה הבאה של ניהול פיננסי. אתם מוזמנים לקרוא על הכלים האלה בעמוד תכנון תקציב, חיסכון ורווח .
כמה עולה לחסוך כסף?
פיננדה מוצעת במהדורה חינמית ובמהדורות מתקדמות יותר, בהן ניתן להתנסות ללא תשלום. הצטרפו כעת לאלפי המשתמשים שכבר הורידו את פיננדה והתחילו לנהל בקלות את כספם ולשלוט בהוצאות.