אפליקציה במקום תוכנת מחשב ☺
דף זה מתייחס לתוכנת המחשב שהפצתה הסתיימה והתמיכה בה תסתיים בתאריך 31/5/2018
הורידו את אפליקציית פיננדה למכשיר הסמארטפון שלכם מחנות האפליקציות
אנו פועלים להרחבת פתרונות הענן של פיננדה - פרטים נוספים ועדכונים יפורסמו בדף הפייסבוק שלנו
התחלה פשוטה בשלושה שלבים עם תוכנת המחשב של פיננדה

1) מתקינים

2) טוענים נתונים

3) שולטים, מבינים וחוסכים!


1) מתקינים את פיננדה

בחרו במהדורה המתאימה לכם והורידו אותה למחשבכם. הריצו את קובץ ההתקנה לאחר שההורדה הסתיימה. לרשותכם סרטון הדרכה
מומלץ לוודא תמיכה בעברית.

כאשר תפעילו את פיננדה בפעם הראשונה ייפתח לכם המדריך האישי של פיננדה שילווה אתכם שלב אחר שלב בדרך לניהול פיננסי יעיל וחכם - בכל שלב תוכלו להפעיל את המדריך לליווי אישי מתפריט העזרה של פיננדה. תמונת המחשה .

2) טוענים נתונים

המדריך הראשון של פיננדה ילווה אתכם בטעינת נתונים. פיננדה מאפשרת לכם לטעון את הנתונים אוטומטית מאתרי המוסדות הנתמכים או ידנית (בעזרת קבצי אקסל או הקלדה ידנית). הדרך הבטוחה והמומלצת היא בהורדה אוטומטית מאתר הבנק או חברת כרטיסי האשראי והמדריך ילווה אתכם צעד צעד בתהליך זה. סרטון הדרכה

בשלב זה מומלץ להוסיף את כל אחד מחשבונות הבנקים וכרטיסי האשראי שברשותכם.

3) שולטים, מבינים וחוסכים

כעת תתחילו להינות מהיכולות שמציעה FinanDa. גשו למסך ניהול תנועות מהתפריט העליון. במסך זה תוכלו לראות במבט אחד את כל התנועות שהורדתם מאתרי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי בצעד הקודם, לראות מיד מהי היתרה בכל חשבון בנק ומהו החיוב הצפוי בכל אחד מכרטיסי האשראי ועוד.

בשלב זה מומלץ להיעזר במדריך השני של פיננדה שילווה אתכם בנושא חשוב - סיווגים. בעזרת סיווגים אנו משייכים פעילות פיננסית לענף, המציין תחום פעילות מסויים, בכדי לספק לנו מידע על אופי הפעילות. כך למשל נקשור תנועה המציינת תשלום עמלה עם הענף "עמלות" ותנועה המציינת קניות בסופר עם הענף "קניות - מוצרי מזון". כל ענף בפיננדה משוייך לקבוצת ענפים המהווה איפיון כללי יותר של תחום הפעילות. למשל, תחת קבוצת הענפים הנקראת "משק בית" נוכל למצוא ענפים ממוקדים יותר דוגמת "משכנתא", "דמי שכירות" ועוד.

פיננדה מעמידה לרשותכם מנגנון מתקדם לסיווג אוטומטי של התנועות אולם חשוב לזכור שיש תנועות שרק אתם תדעו כיצד לסווגן, דוגמת מזומן ושיקים. פיננדה גם מאפשרת להוסיף ולערוך ענפים כרצונכם והמדריך ירחיב על נושאים אלה. חשוב לזכור כי סיווג נכון הינו חיוני ומאפשר הבנה אמיתית של הפעילות הפיננסית שלנו.

עכשיו אתם מוכנים לניתוח של פעילותכם הפיננסית והמדריך השלישי ילווה אתכם בכך. מסך ניתוח הפעילות מאפשר הפקת דוחות וביצוע ניתוח דינאמי של פעילותינו הפיננסית כך שנוכל להבין טוב יותר איך אנחנו מנהלים את הכסף, איך נוכל לשפר את התנהלותינו ואיך נוכל לחסוך יותר.

המדריך האישי של פיננדה ילווה אתכם כל הדרך לניהול פיננסי יעיל וחכם
//
המדריך האישי של פיננדה ילווה אתכם שלב אחר שלב

מומלץ:

  • קביעת סיסמה להצפנה - קביעת סיסמה היא פעולה קצרה ופשוטה שבסיומה מחסן הנתונים שלך יהיה מוצפן בעזרת הסיסמה שקבעת. קביעת סיסמה מתבצעת באפשרות "קבע סיסמה" תחת תפריט "קובץ" שבסרגל העליון. לפרטים נוספים לחץ כאן.
  • התקנת עדכונים אוטומטית - הורדת נתונים אוטומטית מאתרי הבנקים וחברות כרטיסי האשראי בעזרת תוכניות הורדה שאינן מעודכנות עלולה להיכשל ואף לפגום במחסן הנתונים שלך. האפשרויות "בדוק עדכונים בעת הפעלת FinanDa" ו - "התקן עדכונים אוטומטית" שבתפריט האפשרויות יבטיחו שתוכניות ההורדה שבשימושך הינן המעודכנות ביותר ועל כן מומלץ מאוד להשאיר אותן מסומנות. נציין כי התוכניות יכולות להתעדכן לעתים קרובות בהתאם לשינויים שמבצעים אתרי המוסדות הפיננסיים ועדכונים נחוצים אחרים.